Komplet dla dziecka czapka wywijana uszka misia plus komin golfik szeroki prążek Oasis beżowy ciemny
- dzianina prążkowana – szeroki prążek
- czapka wywijana z uszkami misia
- miękki, elastyczny komin typu golfik
- wygodny i ciepły komplet na chłodne dni
- idealny dla maluchów – bez wiązań, bez ucisku
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Kod produktu:
Opis
Uroczy komplet z miękkiej, prążkowanej dzianiny o szerokim prążku, stworzony z myślą o małych odkrywcach i ich codziennych przygodach. W zestawie znajduje się czapka wywijana z uroczymi uszkami misia oraz komin golfik, który delikatnie otula szyję, zapewniając ciepło i wygodę.
To połączenie funkcjonalności i wyjątkowego wyglądu – idealne na jesienne i zimowe spacery. Dzianina jest elastyczna, miękka i przyjemna dla skóry dziecka. Czapeczka z misiowymi uszkami dodaje słodyczy każdej stylizacji, a golfik świetnie chroni przed chłodem bez konieczności wiązania.
Uszyte z wysokiej jakości materiału o składzie przyjaznym skórze – komplet nie tylko wygląda pięknie, ale też doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
Można prać w pralce w temperaturze do 40°C.
Skład tkaniny:
50% wiskoza, 30% lyocell, 20% poliamid
Gramatura: ok. 260 g/m² (420 g/mb)